Registrace domény

Registrace nové domény

1) Zvolení doménového jména a varianty hostingu

Vše je velice jednoduché, vyberte si doménové jméno a vložte ho do našeho formuláře pro ověření domény. Dále si zvolte jeden z našich webhostingových programů a délku fakturačního období.

TIP: Chcete pouze registrovat doménu. Doporučujeme vám variantu parking.

2) Kontrola dostupnosti doménových jmen

V dalším kroku dojde k ověření vámi zadaného doménového jména, zda je volné nebo obsazené. Zároveň se ověří i několik dalších doménových jmen s rozdílnou koncovkou. V případě vašeho zájmu máte možnost si jednoduše nechat zaregistrovat i vámi zvolenou doménu s jinou koncovkou.

TIP: Máte zájem registrovat doménové jméno s nestandardní koncovkou? Neváhejte a kontaktujte nás.

3) Zadání přihlašovacích a kontaktních údajů

Zde si nastavíte přihlašovací jméno a heslo do webadmin sekce a další kontaktní údaje potřebné k registraci domény, ale i k fakturaci za naše služby.

TIP: Jste už u nás zaregistrovaní? Objednejte si nové služby přes webadmin sekci a budete mít možnost editovat vše spojené s vašimi doménami snadno pod jediným heslem.

4) Zprovoznění našich služeb

Po dokončení registrace vám přijdou dva e-maily. V prvním naleznete vámi zadané kontaktní údaje a důležité informace k administraci registrované domény. Ve druhém e-mailu je přiložena zálohová faktura ve formátu pdf.

TIP: Již do deseti minut po registraci máte možnost si vyzkoušet naše služby na doméně třetího řádu.

5) Platba a registrace doménového jména

Na základě zálohové faktury, prosím, proveďte platbu v co nejkratším termínu. Po obdržení platby na náš účet, vám bude doména zaregistrována. Již 24 hodin po registraci domény můžete přivítat prvního návštěvníka na své webové prezentaci.

6) Pravidelná platba a prodloužení doménového jména

V zadaném intervalu fakturace vám bude chodit vyúčtování za naše služby. Před propadnutím doménového jména budete na tuto skutečnost upozorněni, v případě vašeho zájmu bude doménové jméno prodlouženo a částka za prodloužení bude přidána na pravidelné vyúčtování.

TIP: Máte zájem získat slevu na naše hostingové služby? Nabízíme možnost vybrat si fakturaci jednou za rok – sleva 10% nebo za dva roky – sleva 20%.