Foto Webgalerie

Fotogalerie Imagevue X2

Imagevue X2 je profesionální webová Flash a HTML fotogalerie pro nejnáročnější uživatele. S Imagevue můžete vytvořit kompletní webové stránky nebo vaše stávající webové stránky doplnit o fotogalerii.

Součástí Imagevue X2 Flash je také HTML fotogalerie. Někteří uživatelé mohou používat fotogalerii Flash, zatímco jiní mohou jednoduše používat jako možnost fotogalerii HTML. Fotogalerie HTML také funguje jako nástroj pro indexování vaší fotogalerie vyhledávači jako je Seznam, Google a další.

Pro přihlášení do demo administrace použijte jméno: guest a heslo: guest.

Prostřednictvím administračního prostředí máte vaší fotogalerii plně pod kontrolou. Můžete vytvářet, upravovat, přesouvat adresáře a nahrávat do nich přes webový prohlížeč soubory. Hlavní menu fotogalerie bude odrážet vaši strukturu složek na serveru, takže máte možnost uspořádat svou galerii tak, jak vám vyhovuje. Nové fotky se zobrazí v galerii a náhledy se vytvoří automaticky. Administrační prostředí umožňuje upravit názvy a popisy jednotlivých fotografií, změnu třídění nebo pořadí jednotlivých fotografií. Kromě toho můžete spravovat hlavní nastavení a konfigurace, měnit a upravovat své motivy nebo změnit v jakých jazycích se má fotogalerie zobrazit.

Pokročilí uživatelé mohou využít zobrazení EXIF dat z JPG souborů u jednotlivých fotografií. Imagevue X2 plně podporuje EXIF data v popisech, můžete si upravit které EXIF data, kde a jak chcete zobrazit.

Imagevue X2 požívá funkci audio přehrávače ve Flash fotogalerii. Stačí nahrát svůj výběr MP3 souborů a audio přehrávač bude hrát pro vaše návštěvníky. Modul audio přehrávače podporuje ovládání, playlist a ovládání hlasitosti. Vše může být nastaveno globálně pro celou fotogalerii nebo může hrát skladby speciálně pro každou složku fotogalerie samostatně.