Foto SlideShow

Monoslideshow pro redakční systém Contao

Monoslideshow je Flashová prezentace obrázků a videa pro webové stránky. S použitím redakčního systému Contao může být prezentace umístěná na každé webové stránce, v jakékoliv chcete velikosti a naplněná obsahem, co potřebujete. Modul Monoslideshow je navržen pro maximální flexibilitu, zda chcete mít jednoduchý rotátor obrázků nebo profesionální portfolio fotografa na vašich webových stránkách.

Jak to funguje? Monoslideshow používá jediný .SWF soubor. Není třeba překompilovat nebo upravovat prezentaci v editoru Flash. Namísto toho se všechny Monoslideshow potřebné informace nastavení, ukládají přímo do .XML souboru. Je to kompaktní, extrémně všestranný a snadno aplikovatelný do stávajících webových stránek. V podstatě všechno, co je požadováno, je redakční systém Contao a samozřejmě webové stránky kam se má vložit prezentace Monoslideshow.

Vyzkoušejte konfigurátor .XML souborů. Modul Monoslideshow je mimořádně flexibilní slideshow a disponuje neuvěřitelným množstvím variant a kombinací pro vaši prezentaci fotografií, které si můžete snadno vyzkoušet. Na ukázku jsme pro vás vybrali tři přednastavené varianty prezentace fotografií Monoslideshow.

Demo

Varianta Monoslideshow Wipe 3D

Varianta Monoslideshow TV Swap

Varianta Monoslideshow Sparkles