Analýza návštěvnosti

Analýza návštěvnosti Piwik Web Analytics

Piwik je Open Source software pro analýzu návštěvnosti webových stránek v reálném čase a dá se považovat za rovnocennou alternativu k programu Google Analytics.

S tímto analytickým nástrojem získáte detailní reporty o návštěvnících vašich webových stránek, například z jaké země jsou a jaká klíčová slova používají nejčastěji. Detailní reporty oblíbenosti jednotlivých stránek, detailní reporty o použitých vyhledávačích a mnoho dalších užitečných informací.

Vyzkoušejte si demo verzi, která vám ukáže nejnovější verzi programu Piwik analýzy návštěvnosti. Chceme vás upozornit, že se Piwik neustále vyvíjí a než dočtete tyto informace, mohou se některé jeho části změnit!

Piwik není hostovaná služba, instaluje se dle potřeb na webhosting nebo vlastní server a umožňuje tak kontrolu nad veškerými daty, která Piwik ukládána do připojené MySQL databáze. Analytický nástroj Piwik je postaven na programovacím jazyce PHP a využívá databázi MySQL. Existuje množství zásuvných modulů, kterými lze Piwik obohatit o nové vlastnosti.

Náhledy

<< Previous Next >>

Vlastnosti

Reporty webu v reálném čase

V Piwiku je analýza návštěvnosti webových stránek automaticky generována v reálném čase. U webů, kde je velká návštěvnost, si můžete vybrat a upravit frekvenci spouštěných procesů.
 

Rozšíření vlastnosti přídavnými pluginy

Vlastnosti Piwiku jsou postaveny na vlastnostech jednotlivých pluginů, díky kterým můžete přidávat nové vlastnosti nebo odebírat ty, které již nepotřebujete.

Bezpečnost vlastních dat

Piwik není hostovaná služba, instalace programu Piwik je na vlastním serveru, díky tomu si uchováváte data ve vlastní databázi a všechny statistiky můžete získat použitím otevřeného API (publikování dat v mnoha formátech: xml, json, php, csv).

Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní

Uživatelské prostředí se dá plně přizpůsobit požadavkům uživatele, můžete myší vzít a jen spustit věci, které chcete zobrazit nebo vytvořit záznam šitý na míru právě vám.